Ota yhteyttä

_MG_3616_jouni p

Jouni Penttinen

Toimitusjohtaja

Myynti

+358 50 567 2382

jouni.penttinen@playgreen.fi

_MG_3581_ antti k

Antti Kostiainen

Tekninen johtaja

Myynti

+358 50 597 0673

antti.kostiainen@playgreen.fi

_MG_3667 kopio petri p

Petri Puntti

Aluejohtaja Länsi-Suomi

Yritykset, maatilat ja omakotitalot

+358 400 692 905

petri.puntti@playgreen.fi

E_H

Erik Halmela

Myyntipäällikkö

Yritykset, säätiöt, yhdistykset, kunnat ja taloyhtiöt

+358 50 520 4973

erik.halmela@playgreen.fi

_MG_3571

Jesse Mikkonen

Myynti

Maatilat, omakotitalot ja taloyhtiöt

+358 440 46 77 02

jesse.mikkonen@playgreen.fi

_MG_3626_antti l

Antti Lempiö

Myynti

Yritykset

+358 40 750 5993

ext-antti.lempio@playgreen.fi

_MG_3479 tuukka h

Tuukka Hämäläinen

Myynti

Omakotitalot, taloyhtiöt

+358 50 44 834 52

tuukka.hamalainen @playgreen.fi

_MG_3532 kopio mikko n

Mikko Nääppä

Suunnittelu ja myynti

Sähköautojen latauspisteet

+358 40 843 1345

mikko.naappa@playgreen.fi

_MG_3506 kopio

Susan Forsblom

Asiakaspalvelu

+358 50 468 6899

susan@playgreen.fi

Timo Turunen

Asennustyönjohtaja

timo.turunen@playgreen.fi

Pedro Lopez-Jorkama

Sähkötyönjohtaja

pedro.lopez-jorkama@playgreen.fi

HALUAN Lisätietoja